Pulmonolog Kraków Bronowice - umów wizytę u specjalisty od chorób płuc w Centrum Medycznym UNIMED Kraków

Lekarz pulmonolog jest to lekarz specjalista, który zajmuje się diagnozą, leczeniem i profilaktyką schorzeń układu oddechowego.

Oto co leczy pulmonolog:

 • - astmę oskrzelową,
 • - gruźlicę,
 • - mukowiscydozę,
 • - odmę płucną,
 • - raka płuc,
 • - zapalenie płuc i oskrzeli,
 • - obturacyjny bezdech podczas snu (OBPS),
 • - przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP),
 • - pylice płuc,
 • - rozstrzenie oskrzeli,
 • - sarkoidoze,
 • - śródmiąższowe choroby płuc.

Pulmonolog stawia diagnozę, a następnie wdraża odpowiednie leczenie. Oprócz tych dwóch składowych, w jego kompetencjach leży edukacja, leczenie i profilaktyka schorzeń układu oddechowego realizowana w poradni pulmonologicznej CM UNIMED Kraków.

Pulmonolog Bronowice Kraków — Poznaj ofertę usług CM UNIMED!

W poradni pulmonologicznej CM UNIMED Kraków oferujemy Ci kompleksową opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów pulmonologów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Pracujący w centrum medycznym UNIMED lekarze pulmonolodzy stale aktualizują swoją wiedzę i bardzo indywidualnie podchodzą do leczenia każdego pacjenta.

Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry lekarz pulmonolog w Krakowie, (prywatnie i bez kolejki) to zapraszamy serdecznie do naszej poradni — po uprzednim umówieniu się na wizytę.

Rozwiąż swoje problemy i rozpocznij leczenie już dziś! Na pacjentów w Centrum Medycznym Unimed w Krakowie czekają wykwalifikowani lekarze! Sprawdź usługi oferowane przez naszych specjalistów i umówi się na wizytę!

Procedura zapisu na wizytę u pulmonologa

Aby zapisać się do pulmonologa zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wizytę u pulmonologa możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ W PLACÓWCE UL. KORDYLEWSKIEGO 1 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Od początku moja praca za-wodowa związana była z chorobami układu oddechowego i gruźlicą. Zaczynałam jako lekarz stażysta w Od-dziale Chorób Płuc KKS im. Jana Pawła II. Tam też uzyskałam specjalizacją z zakresu chorób płuc. Kolejnym miejscem mojej pracy była i jest do dzisiaj od kilkudziesięciu lat Poradnia Specjalistyczna Gruźlicy i Chorób Płuc. Jestem też od wielu lat kierownikiem tej placówki, co stanowiło asumpt do uzyskania specjalizacji w zakresie organizacji ochrony zdrowia. Od kilku lat pracuję także jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, a od kilkunastu lat jestem specjalistą medycyny rodzinne.
Lekarz Paweł Sawicki jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz chorób płuc. Na uczelni Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie interny oraz specjalizację z zakresu pulmonologii. Odbył też szereg kursów, podczas których wyspecjalizował się m.in. w bronchoskopii, szczepieniach ochronnych, technikach reanimacji, wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej. Praktykę lekarską odbywał m.in. na II Oddziale Chorób Płuc oraz I Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie. Początkowo poszerzał swoją wiedzę na stażu w Szpitalu w Holandii na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Ma również doświadczenie, jako biegły Sądu Okręgowego w Krakowie. Szkolenia i kursy: Kurs bronchoskopii. Kurs szczepień ochronnych. Kurs podstawowe i zaawansowane techniki reanimacji. Kurs techniki neurolingwistycznej rozmowy z pacjentem. Kurs techniki wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej.

Ważne informacje

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA- PULMONOLOG DOROŚLI - 150zł
WIZYTA KOLEJNA- PULMONOLOG DOROŚLI - 150zł
SPIROMETRIA - 100zł
RTG - 70zł
Spirometria to rodzaj badania mierzącego pojemności płuc oraz przepływy powietrza w płucach i oskrzelach, za pomocą którego można określić rezerwy wentylacyjne układu oddechowego.
WAŻNE
W przypadku odpłatnej spirometrii opłata pobierana jest za wykonane badanie, a nie za uzyskanie wyniku badania spirometrycznego bez błędu, jeżeli wynik badania spirometrycznego jest obarczony błędem z przyczyn występujących po stronie Pacjenta (w szczególności braku współpracy Pacjenta przy wykonywaniu badania spirometrycznego) opłata za badanie spirometryczne nie podlega zwrotowi.
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
 • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
 • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
 • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
 • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
 • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
 • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
 • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top