Poradnia endokrynologiczna - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych
Poradnia endokrynologiczna CM UNIMED świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, rozpoznawania oraz leczenia schorzeń układu endokrynnego u dzieci i dorosłych. Diagnozujemy i leczymy zaburzenia hormonalne, choroby tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, zespoły androgenne, zaburzenia metaboliczne, przedwczesne dojrzewanie etc.
Zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Na zlecenie lekarza wykonywane są także badania tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.
W naszej poradni przyjmują wysokiej klasy specjaliści endokrynologii i chorób wewnętrznych.

Procedura zapisu na wizytę u endokrynologa

Aby zapisać się do endokrynologa zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wizytę u alergologa możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ W PLACÓWCE UL. KORDYLEWSKIEGO 1 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

Jestem specjalistą endokrynologii i chorób wewnętrznych. Absolwentką Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum w Krakowie. Po 6 latach studiów medycznych i 2-letnim stażu podyplomowym rozpoczęłam 4-letnie Dzienne Studia Doktoranckie w Katedrze Patofizjologii UJ CM, które ukończyłam obroną doktoratu z wyróżnieniem i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych. Równocześnie z pełnieniem funkcji nauczyciela akademickiego w UJ CM odbywałam specjalizację z chorób wewnętrznych, a następnie – endokrynologii. W ramach współpracy naukowej przebywałam na stażu w Uniwersytecie Fryderyka i Aleksandra w Erlangen i Norymberdze (Niemcy). W 2019 r. uzyskałam stopień doktora habilitowanego nauk medycznych w oparciu o osiągnięcie naukowe dotyczące badań nad nowatorskimi metodami leczenia otyłości. W swoim zawodzie łączę aspekt naukowy i kliniczny schorzeń endokrynologicznych, co wierzę, przekłada się nie tylko na pogłębienie wiedzy z tego zakresu, ale również lepszą opiekę nad pacjentem.

Agata Ziomber - Lisiak - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

WIZYTA OSOBA DOROSŁA - 180zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top