Centrum Medyczne UNIMED

Płatności

FORMA GOTÓWKOWA

Płatność gotówką realizowana w przychodniach stacjonarnych CM UNIMED


KARTY PŁATNICZE

Obsługujemy transakcje w złotych oraz w walutach obcych dla Pacjentów posiadających karty wydane za granicą.

visa mastercard maestro


E-PŁATNOŚĆ

Dostępna bezpośrednio ze stron w serwisie www.znanylekarz.pl i oparta o system TPay. System ePłatności obsługuje Wideokonsultacje w Centrum Medycznym CM UNIMED. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego, BLIK. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Tpay.

tpay


SYSTEM RATALNY

Umowa za pośrednictwem MediRaty.pl:

Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej i dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem przez MediRaty)
Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej. Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim Pacjent/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn. Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.

mediraty


PRZELEW BANKOWY

Chcesz wykonać tradycyjny przelew bankowy – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i prześlij potwierdzenie realizacji płatności na:

  1. Jeśli korzystasz z wizyt ul. Młodej Polski 7 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Jeśli korzystasz z wizyt ul. Kordylewskiego 1 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Jeśli korzystasz z wizyt ul. Stawowa 61 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numer rachunku bankowego 50 1090 1665 0000 0001 4878 4316