Oferta szczepień na grypę dla zakładów pracy

Oferta szczepień na grypę dla zakładów pracy

Grypa jest ostrą, wirusową chorobą zakaźną układu oddechowego, która tak jak w przypadku innych wirusów przenosi się pomiędzy ludźmi drogą kropelkową. Pierwsze ostre objawy infekcji pojawiają się kiedy mikrokropelki zawierające wirusa przedostając się do układu oddechowego dziecka. Okres najbardziej nasilonych objawów trwa zwykle około 3-4 dni. Na poczatku choroby można zaobserwować nagły wzrost temperatury ciała, któremu towarzyszą dreszcze, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz ból głowy. Kaszel w pierwszym stadium choroby jest suchy, meczący, czasem napadowy i trudny do opanowania. W przebiegu typowego zachorowania na grypę, przechodzi on w kaszel wilgotny, któremu towarzyszy odkrztuszanie wydzieliny śluzowej.

Pamiętaj, szczepionka przeciw grypie jest najskuteczniejszą formą profilaktyki. Nie czekaj! Zaproponuj szczepienie swoim pracownikom już dziś!

Szczepienia będą realizowane preparatem VAXIGRIP TETRA!

W połowie września będziemy w posiadaniu szczepionek Vaxigrip Tetra przeznaczonych do szczepienia dzieci powyżej 6 miesiąca oraz osób dorosłych. 

W celu ustalenia warunków współpracy prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 793 003 743.

 

Zaszczep swoich pracowników wygodnie w naszej placówce lub w miejscu pracy!

  • skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy i rezerwacji odpowiedniej ilości szczepionek
  • czekaj na informacje o dostępności szczepionek w placówce oraz proponowanych terminach szczepienia
  • poinformuj swoich pracowników o dacie i miejscu szczepienia. W dniu wizyty zostanie przeprowadzone badanie lekarskie kwalifikujące do szczepienia i zostanie podana  szczepionka.

Cena szczepienia przeciw grypie

W celu ustalenia warunków współpracy zapraszamy do kontaktu.

 

Materiały edukacyjne

W związku ze zbliżającym się sezonem wzmożonej zachorowalności na grypę zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi przygotowanymi w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.

pdf

Poradnik „Grypoodporni radzą”

(źródło: http://opzg.pl/do-pobrania)
Rozmiar: 4.01 mb
pdf

FluMania – Edukacyjna gra na smartfony i tablety

(źródło: http://opzg.pl/do-pobrania)
Rozmiar: 949.05 kb
pdf

Grypa, a cukrzyca/płuca

(źródło: http://opzg.pl/do-pobrania)
Rozmiar: 422.43 kb
pdf

Grypa, a seniorzy

(źródło: http://opzg.pl/do-pobrania)
Rozmiar: 1.27 mb

Oferta szczepień

Back to top