Psychoterapia dorosłych i par

Psychoterapia dorosłych i par - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Centrum Medyczne Unimed w placówkach dedykowanych zdrowiu psychicznemu oferuje szeroki zakres usług w zakresie psychoterapii dorosłych i par.

Procedura zapisu na wizytę u psychoterapeuty

Monika Gzyl - ZnanyLekarz.pl

12 352 23 31

Zadzwoń
umów się na wizytę

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakres usług

Psycholog
Psycholog to specjalista, który pomaga w wielu sprawach – od problemów z adaptacją w nowym otoczeniu, przez rozwiązywanie konfliktów, po wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych jak rozwód czy żałoba. Często powodem szukania pomocy w gabinecie psychologicznym jest nieradzenie sobie ze stresem. Wynika on z brania na siebie coraz większej liczby obowiązków, coraz szybszego tempa życia czy, długotrwałego napięcia emocjonalnego.
PSYCHOLOG WYKONUJE TESTY PSYCHOLOGICZNE

Psychoterapeuta
Psychoterapia to forma pomocy dedykowanej osobom, których dotykają różne problemy. Jej celem jest wspólne wypracowanie ich rozwiązania oraz poprawa jakości życia Pacjenta. Zazwyczaj potrzebnych może być kilkanaście lub nawet więcej sesji psychoterapeutycznych.
Pod wpływem psychoterapii zmienia się funkcjonowanie umysłu a jej działanie może przynieść głębokie i długotrwałe zmiany. Do psychoterapeuty zgłaszają się osoby, których dotyka obniżony nastrój, poczucie winy, lęki, niezadowolenie z siebie, problemy w relacjach z innymi, uzależnienie, myśli samobójcze itp.

Terapia par
Terapia par kierowana jest m.in. dla osób, które zmagają się z kryzysem. Psychoterapeuta w takich sytuacjach pomaga znaleźć płaszczyznę porozumienia, nabyć takie kompetencje jak cierpliwe słuchanie, refleksję bez osądzania, asertywność, konstruktywne wyrażanie niezadowolenia, umiejętność przyjmowania krytyki. Zapraszamy także pary na różnych etapach związku, aby omówić konkretne problemy i uzdrowić całą relację, a także poprawić komunikacje. Podczas terapii pary uświadamiają sobie mocne i słabe strony związku. Celem terapii jest również uzyskanie większej harmonia w codziennym życiu.

Szukasz specjalisty lub badania?

Skorzystaj z szerokiej oferty lekarzy specjalistów oraz badań wykonywanych
w Centrum Medycznym UNIMED w Krakowie.