Psychoterapia dzieci i rodzin

Psychoterapia dzieci i rodzin - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie psychologii, psychiatrii dla dzieci i młodzieży oraz ich rodzin m.in. konsultacje lekarzy psychiatrów i psychologów, psychoterapię indywidualną.

Psychoterapia dzieci i rodzin Kraków

Procedura zapisu na wizytę

Monika Gzyl - ZnanyLekarz.pl
Małgorzata Kania - ZnanyLekarz.pl

12 352 23 31

Zadzwoń
umów się na wizytę

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakres usług

Psycholog dziecięcy
Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem problemów oraz zaburzeń, które pojawiają się u dzieci i młodzieży. Rolą psychologa dziecięcego jest między innymi ocena rozwoju dziecka, pomoc w trudnych zadaniach rozwojowych oraz umacnianie opiekunów w ich roli.

Psychoterapeuta dziecięcy
Psychoterapia dziecięca prowadzona w naszych Centrach Zdrowia Psychicznego jest dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka oraz jego wieku. Sesje prowadzone są przez doświadczonych psychoterapeutów dziecięcych. Psychoterapia stosowana jest m.in. w celu rozwoju kompetencji społecznych, czy deficytowych umiejętności u dziecka, osiągnięcia optymalnego poziomu funkcjonowania, wyeliminowanie lęków, zaburzeń zachowania. Może stymulować rozwój poznawczy oraz emocjonalny, uczyć budowania zdrowych relacji.

Terapia rodzin
Terapia rodzin to forma pomocy w sytuacji, w której przed problemem staje rodzina. W momencie, gdy jeden z członków rodziny zmaga się z trudnościami emocjonalnymi lub zaburzeniami psychicznymi, najlepsze efekty w zdrowieniu możliwe są do osiągnięcia przy pomocy zaangażowania całej rodziny. Problemy indywidualne jednego z członków rodziny mogą być powiązane z trudnościami całej rodziny, bowiem bliskie osoby mocno wpływają na siebie nawzajem.

Szukasz specjalisty lub badania?

Skorzystaj z szerokiej oferty lekarzy specjalistów oraz badań wykonywanych
w Centrum Medycznym UNIMED w Krakowie.