Poradnia psychiatryczna dla dzieci i młodzieży - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych
Psychiatra dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów i zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, od wieku niemowlęcego aż do 18 roku życia. Od psychologa dziecięcego odróżnia go wykształcenie medyczne oraz tytuł lekarza, więc w przeciwieństwie do psychologów może on dawać porady medyczne, przepisywać leki i przeprowadzać badania medyczne.
Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży jest znaczącą wartością, ponieważ rzutuje ono na dalszy rozwój dziecka psychiczny, społeczny, a nawet na intelektualny i fizyczny. Wiele chorób psychicznych ma swój początek w okresie dzieciństwa, dlatego ważne jest, aby odpowiednio wcześnie zareagować na niepokojące zachowanie swojego dziecka.
Procedura zapisu na wizytę u psychiatry dziecięcego
Aby zapisać się do psychiatry dziecięcego zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIZYTY REALIZOWANE SĄ W PLACÓWCE CM UNIMED UL. KORDYLEWSKIEGO 1 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

dr Maciej Dziurkowski
Lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii rozwojowej w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.
Na co dzień pracuje w Oddziale Psychiatrii Dzieci w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im św. Ludwika w Krakowie na stanowisku starszego asystenta oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne z psychiatrii dzieci i młodzieży dla studentów kierunku lekarskiego. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę, również poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach.
W obszarze zagadnień klinicznych szczególnie zainteresowany farmakoterapią i psychoedukacją dzieci i adolescentów z zaburzeniami neurorozwojowymi (jak ADHD lub autyzm), zaburzeniami odżywiania oraz cierpiących na zaburzenia lękowe (w tym zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne).
Prowadzi konsultacje także w języku angielskim.

Ważne informacje

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA – PSYCHIATRA DZIECI - 280zł
WIZYTA KOLEJNA- PSYCHIATRA DZIECI - 200zł
WIZYTA DIAGNOSTYCZNA – PSYCHIATRA DOROŚLI - 250zł
WIZYTA KOLEJNA- PSYCHIATRA DOROŚLI - 200zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top